Sıkça Sorulan Sorular

Pronto® ve ürünlerimiz hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Pronto® ürünlerini bakkal ve marketlerden satın alabilirsiniz.

Pek çok Pronto® ürünü online mağazalarda da satılmaktadır. Ürünleri doğrudan bilgisayarınızdan, tabletinizden veya mobil cihazınızdan bulmak için ürünlerimize göz atın.

Pronto® ürünlerini kullanmadan önce her zaman etiketin arka yüzünü okuyun ve kullanma talimatlarına uyun. Ürünü kullanmadan önce görünmeyen bir bölgede test edin. Seçtiğiniz yüzeyde kullanmak için uygun olduğundan emin değilseniz ürün talimatlarına başvurun.

Pronto® ürünlerinin kullanıldığı yüzeyler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pronto® ürünlerinin ve ambalajlarının pek çok unsuru geri dönüştürülebilir.

Ürünlerimizi geliştirmekten, yeşil tercihleri teşvik etmeye, daha az kaynak kullanmaya ve atıkları azaltmaya kadar, evinizde rahatça kullanabileceğiniz ürünler yapmak için sürekli çalışıyoruz.

Belediyeniz aerosolleri kabul ediyorsa boş Pronto® aerosol kutuları geri dönüştürülebilir. Aerosoller hakkında bilgi için yerel geri dönüşüm tesisinizle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Ürünleri evinizde rahatça kullanabilmeniz için sürekli olarak nasıl çalıştığımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hepimiz evimizde ve ailemizin çevresinde kullandığımız ürünlerin içinde neler olduğunu önemseriz. SC Johnson’da sağlık, çevre ve ürün performansı için gün geçtikçe daha iyi içerikler seçmeye çalışıyoruz. Bu bilgileri açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz, böylece aileniz ve eviniz için bilgiye dayalı seçimler yapabilirsiniz.

İçeriklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pronto® ve ana kuruluşumuz SC Johnson olarak, kişisel bilgilerinizi bize verirken bize gösterdiğiniz güvene değer veriyoruz. Gizliliğinize önem veriyor ve onu korumayı taahhüt ediyoruz.

SC Johnson Gizlilik Bildirimini okuyun.

Bir aile şirketi olarak, aileler için hayatı daha temiz, daha kolay ve daha iyi hale getirmeye özen gösteriyoruz. Düşüncelerinizi, önerilerinizi ve sorularınızı öğrenmek istiyoruz.

Tüketici ürün yardım hattımız Türkiye tüketici ürünlerimizle ilgili sorularınızı yanıtlamaktan ve yorumlarınızı almaktan mutluluk duyacaktır.

Bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.